OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaké byty se vyplatí kupovat jako investici?

.

Vhodné byty pro investiční účelyTentokrát jsem narazila na článek na serveru http://finexpert.e15.cz ze dne 21.7.2016 s názvem Jaké byty se vyplatí kupovat jako investici? Článek dává šikovný návod, jak vybírat byty pro investiční účely, aby se investice co nejvíce vyplatila. Už při výběru bytu je třeba se zamyslet nad výnosností investice, aby nájem vynášel alespoň 5 % ročně.

Tato investice je v dnešní době také podpořena stále se snižujícími sazbami hypoték, které jsou v průměru pod 1,9 %. Proto se i s hypotékou investice do bytu vyplatí, jak pro vlastní užívaní bytu, tak na případný podnájem.

Co vám mohu nabídnout:

V případě plánu koupě nemovitosti, ať už na investici nebo pro vlastní užívání, Vám zajistím financování přes aktuálně nejvýhodnější hypoteční úvěr, popř. úvěr ze stavebního spoření. Zajistím i potřebná pojištění a to co nejefektivněji. Hypotéka se dnes vyplatí i těm, co mají peníze hotově. Tyto se při dnešních sazbách hypoték dají efektivně zhodnotit v investičních fondech. Pro informace mě kontaktujete zde.

Celý článek si můžete přečíst na Finexpert.e15.cz