OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Představuji Vám privátní finanční poradenství.

Díky nezávislému privátnímu finančnímu poradenství získáte průměrně 10 % ročního příjmu navíc.

Určitě znáte věty typu: "Peníze nejsou všechno." Přesto jsou peníze pro život velmi důležité, a abyste je získali, musíte tvrdě pracovat. Prohlédněte si svůj měsíční výpis z účtu a svou výplatní pásku. Kam se všechny ty peníze, které jste vydělali, ztrácejí? Máte pocit, že si nežijete nad poměry, a přesto peníze stále chybí? Je pravděpodobné, že i ve Vaší domácnosti leží skryté peníze. Peníze, na které ani nemyslíte, protože je jednoduše každý měsíc platíte, aniž byste z nich něco měli. Většinou se schovají někde v zásuvce, kam ukládáte smlouvy s pojišťovnami, bankami, stavebními spořitelnami a ostatními finančními institucemi.

Jako privátní finanční poradce Vám provedu komplexní analýzu Vašich financí, vyhledám finanční rezervy a tím získáte peníze navíc.

Nezávislost - Nezávislý privátní finanční poradce je osoba, která nemá přímé vazby na poskytovatele finančních produktů ani sama žádné vlastní produkty nenabízí. Díky tomu nemusí preferovat určitou konkrétní nabídku a může pro Vás vybrat to nejlepší z celého trhu.

Následující hodnoty tvoří základ pro mou každodenní práci: kvalita, profesionalita, důvěra