OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Skvělý podílový fond J&T MONEY

podílový fond J&T MONEY


Ráda bych Vás seznámila s výborným podílovým fondem, který patří mezi nejlepší mezi tzv. smíšenými fondy a pravidelně vyhrává ceny za poměr riziko-výkon. Např. získal titul Investice roku 2015 v kategorii Smíšené fondy.Jedná se o fond J&T MONEY, který má v portfolio J&T banka.

Fond funguje od 1.10.2012 a za 4 roky fungování generuje neuvěřitelný výnos. Aktuálně 5,10 % ročně od založení.

J&T MONEY je zajištěný v české koruně a je ideálním nastavením atraktivního výnosu a malé kolísavosti. Převažují v něm podnikové dluhopisy, jejichž aranžérem je sama J&T Banka.

Cílem investiční politiky fondu je dosažení kapitálového růstu v dlouhodobém horizontu a zhodnocování aktiv nad úrovní výnosu bankovních vkladů a to zejména prostřednictvím investic do nástrojů s pevným výnosem, především dluhových cenných papírů, instrumentů peněžního trhu včetně směnek, termínovaných vkladů a dalších finančních instrumentů.

Já sama tento fond aktivně využívám a nabízím ho klientům jako alternativu pro uložení peněz namísto spořicích účtů, které dnes negenerují téměř žádné úroky. Doporučený investiční horizont je totiž pouhý jeden rok. Doporučuji tedy do něj investovat spíše jednorázově. Fond takřka nekolísá, je to tedy ideální prostředek pro zhodnocení peněz, které by jinak požírala inflace.

Co vám mohu nabídnout?

V případě zájmu o další informace k fondu mě neváhejte kontaktovat. Vše podrobněji vysvětlím a mohu vám investici zprostředkovat.

Další informace se dočtete na www.jtbank.cz