OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Finanční řešení

Bydlení

Získání vlastního bydlení bývá pro člověka dlouhodobá záležitost s vysokou prioritou, proto patří mezi základní body, které se svými klienty řeším. Investice do bydlení patří k největším investicím v našem životě. Výběr optimálního řešení a příprava plánu splátek tak, aby byly efektivní, tím nabývá velkého významu. Hypotéky jsou v současné době navíc velice výhodné.

Penze

Ani v České republice státní penze nestačí na pokrytí důstojného životního standardu důchodce. Současný penzijní systém navíc dříve či později bude výrazně změněn a tlak na finanční nezávislost občana na státu se zvýší. Nabídnu Vám řešení, jak se vyhnout poklesu životní úrovně v důchodovém věku. Možná vás překvapí,  jak málo peněz stačí, když se začne včas a vhodným způsobem.

Rizika

V životě se může stát, že někomu způsobíme určitou škodu, byť neúmyslně. Podle zákona ručíme za takto způsobenou škodu v plné výši a jsme povinni ji poškozenému uhradit. Majetkovou újmu můžeme utrpět také my sami, můžou nastat chvíle, kdy se dostaneme do potíží, někdy i velmi závažných. I z důvodu nemoci či úrazu můžeme mít omezený příjem. Jak potom pokrýt náklady na to nejpotřebnější, jako je bydlení či jídlo? Společně můžeme nalézt optimální zabezpečení rizik tak, aby tyto situace příliš neovlivnily životní úroveň, na kterou jste zvyklí. Vzhledem k nezávislému pohledu nemusí být pokrytí rizik ani příliš finančně náročné.

Nyní mám nově možnost zajistit své klienty i proti riziku nedobrovolné ztráty zaměstnání.

Zhodnocení volných prostředků

Každý z nás má, či by mohl mít, určité peníze navíc. Menší či větší, pravidelné (a)nebo už dříve naspořené. Podíváme se na to, zda ze svých peněz dostáváte maximum. Navrhnu individuální investiční strategii přizpůsobenou optimálně Vašim potřebám, přáním a možnostem.

Konsolidace úvěrů

I toto je pro mnohé zajímavé téma. V životě se nám mohou přihodit různé věci, kvůli kterým se můžeme i pěkně zadlužit. Pokud máte více úvěrů, které poctivě splácíte, ale splátky Vás finančně zatěžují, je možné i v tomto ohledu pomoci.