OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak správně nastavit životní pojištění

Tentokrát jsem objevila článek na serveru http://finance.idnes.cz, s názvem: "Ověřte si, zda se vám vyplatí stávající životní pojistka". Článek je ze dne 17.5.2016. Už delší dobu jsem uvažovala, že by toto téma bylo dobré rozebrat.

Jak správně nastavit životní pojistku

Článek odhaluje rizika, která jsou pro život důležitá.

Často se totiž stává, když přijdu poprvé ke klientovi, že nemá v pojistce kryto téměř nic nebo má pojištěna jen nedůležitá rizika. Kdyby zemřel nebo onemocněl a stal se invalidním, tak by to existenčně bez správně nastavené pojistky ohrozilo celou rodinu.

.

Co tedy patří mezi ta nejdůležitější rizika v pojistce, pokud má člověk rodinu a navíc třeba ještě splácí úvěr?

Měla by to být smrt, invalidita, trvalé následky úrazu, pracovní neschopnost a velmi vážná onemocnění. Toto je daleko důležitější, než krytí na denní odškodné úraz, smrt jenom úrazem (která je daleko méně pravděpodobná) a hospitalizaci. Bohužel ta poslední tři zmiňovaná rizika jsou ve smlouvách nejčastěji.

Co vám mohu nabídnout?

V případě, že chcete mít jistotu správně nastavené životní pojistky, mě neváhejte kontaktovat. Zpracuji komplexní analýzu podle vaší rodinné situace, vyberu vhodný produkt dle celé škály na trhu a nastavím ho na opravdu potřebná rizika. Jedině tak bude rodina celkově ochráněná.

Přečtěte si článek o důležitosti jednotlivých rizik přímo na odkaze http://finance.idnes.cz