OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Proč využít finančního poradce ?

Když si v běžném životě pořizujeme produkt, který nekupujeme každý den, často se svěříme do rukou odborníkům, tedy specialistům, kteří mají více informací než my, orientují se v nabídce a proberou s námi naše požadavky. 

Postupujme tak i při správě našeho majetku. Informace, valící se na nás z reklam a letáků, bývají velmi nedostatečné a často zkreslující...

Přestože valná většina poradenství je poskytována klientům v oblasti osobního a rodinného finančního poradenství, nabízím služby i podnikatelům. Pro ty bude zajímavé zejména využití daňových i jiných úlev, snížení nákladů na platy zaměstnanců, efektivní zajištění finančních rezerv a zdrojů pro nejrůznější účely či zprostředkování úvěru.

Nezávislost

Je velmi důležité, aby poradce, se kterým řešíte své finanční záležitosti, byl nezávislý – tedy nebyl zástupcem jedné či jen několika finančních institucí. Díky tomu nemusí preferovat nabídku či působnost instituce, se kterou je svázán, ale může pro Vás vybrat to nejlepší z celého trhu. Množství společností,  jejichž produkty Vám mohu nabídnout,  mi umožňuje skutečně dostát svému cíli – být zástupcem klienta, nikoli finančního ústavu.

Individuální a objektivní přístup

Každý člověk je jiný, každý je v jiné situaci a každý má také jiné představy o své budoucnosti.  Ke každému musí být přistupováno individuálně a jen objektivní řešení, vycházející z pochopení klientovy situace, přinese žádaný výsledek a spokojenost klienta. Jen takový klient se na mě v případě dalších přání obrátí znovu.

Co to obnáší

Základem je první informativní schůzka. Během té společně probereme Vaše přání, možnosti a představy a jak máte tyto záležitosti už řešeny. Určíte své požadavky. Po ní bude následovat druhá schůzka, na které Vám předložím návrh řešení. Samozřejmostí je srozumitelné vysvětlení jak navrhovaného řešení jako celku, tak i jeho jednotlivých částí. Je zcela na Vás, jestli můj návrh přijmete, či nikoli. V případě přijetí za Vás zpracuji veškeré smlouvy a administrativní záležitosti, což Vám ušetří mnoho času i starostí. Finanční stránku věci hradí vždy finanční ústav, nikoli klient. Klient tedy za mé služby neplatí. Předpokladem ale bývá v případě spokojenosti s mou prací několik kvalitních doporučení na Vaše blízké či dobré známé, kterým bych také mohla s financemi pomoci.

Pravidelný servis

Vaše cíle či možnosti se samozřejmě mohou časem změnit. I v takovém případě se na mne můžete obrátit a poradit se, jak ve svých záležitostech dále postupovat. I já pro Vás budu pravidelně připravovat důležité informace.