OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nezávislé finanční poradenství

... Vám může přinést až 10 % ročního příjmu navíc.

Určitě znáte věty typu: "Peníze nejsou všechno." Přesto jsou peníze pro život velmi důležité, a abyste je získali, musíte tvrdě pracovat. Máte pocit, že si nežijete nad poměry a přesto peníze stále chybí? Je pravděpodobné, že i ve Vaší domácnosti leží skryté finanční rezervy. Peníze, na které ani nemyslíte, protože je jednoduše každý měsíc platíte, aniž byste z nich něco měli. Není to trochu smutné a zbytečné?

Nezávislý finanční poradce je osoba, která nemá přímé vazby na poskytovatele finančních produktů ani sama žádné vlastní produkty nenabízí. Díky tomu nemusí preferovat určitou konkrétní nabídku a může pro Vás vybrat to nejlepší z celého trhu.

Následující hodnoty tvoří základ pro mou každodenní práci:

  • kvalita
  • profesionalita
  • důvěra
  • dlouhodobý servis

Tyto hodnoty buduji již od počátku roku 2010, kdy jsem se po studiích tomuto oboru začala věnovat.

Definice finančního poradenství a můj cíl:

Ve finančním poradenství jde o to, aby nám peníze co nejlépe sloužily a zajistily vše, co od života ve finanční oblasti očekáváme. Privátní finanční plán umožňuje reálně rozplánovat cíle a určit optimální cestu k jejich naplnění, která příliš nezatíží rodinný rozpočet. Mnohá přání pak budou snadněji dosažitelná. Usiluji o to, aby se finanční poradce stal součástí vytváření rodinných rozpočtů v dlouhodobém horizontu, kde spokojený klient je prioritou.

Jako váš osobní finanční poradce Vám zajistím:

- komplexní analýzu vašich potřeb a přání ve finanční oblasti
- vyhledám finanční rezervy a tím získáte peníze navíc (s tím souvisí i kontrola kvality stávajících smluv)
- Privátní finanční plán

Máte jakýkoliv dotaz z oblasti finančního poradenství?

Nezávazně mne kontaktujte.
Pro písemný kontakt využijte kontaktní formulář nebo volejte na mobil 605 834 993